پست آموزشی

برای لاغری زیاده روی کنید!

بسیاری از افراد معتقد هستند که کیفت مواد غذایی مهم تر از کمیت و مقدار آن در رژیم لاغری است .

در این مقاله با مواد غذایی و خوراکی هایی آشنا میشوید که در از بین بردن چربی های زائد بدن شما نقش پر رنگی دارد و خوردن آن ها در طول رژیم توصیه میشود .

توت فرنگی

توت فرنگی تنها یک میوه خوش رنگ و بو نیست ، بلکه یک ماده کم کالری و سرشار از الیاف است که با خوردن چند عدد از آن احساس سیری بهتون دست میدهد . این میوه سرشار از آنتی اکسیدان است که برای افرادی به دنبال لاغری هستند توصیه میشود .

شکلات تلخ

خوردن شکلات تلخ با گرفتن یک رژیم غذایی ایرادی ندارد ، یعنی شما میتوانید در عین حال که رژیم دارید ، از لذت خوردن شکلات تلخ هم بهرهمند شوید .

شکلات های تلخ کم شکر یا بطور کلی بدون شکر هستند و در فروشگاه های بزرگ میتوانید به راحتی آنها را بدست آورید .

پلی فنول و فلاوونوئید های موجود در شکلات خواص بسیاری برای بدن دارند و با بالا بردن میزان نشاط و شادابی بدن میزان سوخت و ساز آن را افزایش می دهند .

در لاغری زیادروی کنید !

 فلفل قرمز

اگر رژیم هستید، می توانید با خیالی آسوده از فلفل شیرین استفاده کنید. فلفل شیرین سرشار از ویتامین C است. این ویتامین جذب چربی در بدن را کند می کند.

با خوردن فلفل شیرین اشتهای کاذب و میل به غذا در شما از بین خواهد رفت. در ضمن ویتامین موجود در فلفل سبز جذب مواد مغذی سایر خوراکی ها را افزایش می دهد.

در لاغری زیاده روی کنید !

سیب

با قاطعیت می توان گفت که سیب یک میوه بسیار مفید برای سلامتی انسان است. این میوه علاوه بر این که مقوی قلب و شرایین آن است و خوردن آن خون را پاکسازی می کند و باعث رسیدن خون به تمام اجزای بدن می شود، نقش قابل توجهی در کاهش وزن شما دارد. سیب احساس گرسنگی کاذب را در شما از بین می برد.

خوردن یک عدد سیب به اندازه یک تکه بزرگ گوشت به شما احساس سیری می دهد، با این تفاوت که سیب نسبت به گوشت کالری کمتری دارد و برای افرادی که از رژیم غذایی خاصی به منظور لاغر شدن تبعیت می کنند بسیار مفید است.

در لاغری زیاده روی کنید!

هویج

خوردن هویج هم به شما احساس سیری می دهد. این ماده غذایی نارنجی رنگ سرشار از بتاکاروتن، کم کالری و پر از مواد مغذی است. هویج آب پز را جایگزین سیب زمینی آب پز کنید تا هم از خوردن آن بیشتر لذت ببرید و هم به روند رژیم غذایی خود کمک قابل توجهی کرده باشید

درباره نویسنده

Avatar

amin

ارسال نظر