دنیای لوازم الکترونیک

برخی کاربران از کیفیت پایین صدای مکالمات در آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس شکایت می‌ کنند

apple iphone 7

apple iphone 7

شماری از خریداران آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس اپل از کیفیت نامناسب صدای این گوشی‌های هوشمند در زمان مکالمه شکایاتی را مطرح کرده‌اند.

پس از عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند جدید اپل به بازار، رفته رفته مشکلاتی در رابطه با این گوشی‌های هوشمند گزارش می‌شود. پس از انتشار ویدیوهایی در رابطه با صدای عجیب آیفون ۷ در زمان فشار کار بالا و درگیر شدن هسته‌های پرقدرت A10 Fusion، حال شماری از کاربران عنوان می‌کنند که صدای این گوشی‌هوشمند در زمان انجام مکالمات تلفنی چندان مناسب نیست.

براساس اطلاعات ارائه شده توسط کاربران در زمان انجام مکالمات تلفنی، صدای طرف مقابل به نظر از فاصله‌ی دورتری به شنونده می‌رسد. این موضوع توسط کاربران دیگری نیز گزارش شده و در اغلب موارد شکایات مطرح شده مربوط به آیفون ۷ پلاس است.

براساس اطلاعات ارائه شده صدای معمولی خروجی این گوشی‌هوشمند حالت طبیعی دارد، حال آنکه کاهش حجم صدا نیز باعث بهبود صدا می‌شود. اپل هنوز راهکار دائمی و درستی برای این مشکل ارائه نکرده است. هنوز مشخص نیست مشکل ایجاد شده برگرفته از نقصان سخت‌افزاری است یا نرم‌افزاری.

باید دید که اپل چه راهکاری را برای حل مشکلاتی که رفته رفته در آیفون‌های جدید پیدا می‌شود، ارائه خواهد کرد؟

منبع : زومیت

درباره نویسنده

علی محمدی تبار

علی محمدی تبار

سلام
دانشجوی مهندسی مکانیک هستم. خوشحالم که میتونم تو زمینه های تکنولوژی و خودرو اطلاع رسانی کنم. امیدوارم مطالب برای شما مفید واقع شود.
مشتاق نظرات شما... .

ارسال نظر