برندهای تکنولوژی

سلطه‌ی سامسونگ بر فهرست محبوب‌ترین گوشی‌های AnTuTu در نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۶

antutu

 Antutu Benchmark

سایت بنچمارک AnTuTu روز گذشته فهرست ۱۰ گوشی محبوب در نقاط مختلف دنیا را برای نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۶ منتشر کرد. فهرست جهانی AnTuTu به‌طور کامل در سلطه‌ی گوشی‌های سامسونگ قرار دارد، به‌طوری‌که ۵ مورد از ۶ گوشی برتر این فهرست توسط سامسونگ تولید شده است. گوشیگلکسی نوت ۵ سامسونگ مقام اول را در این فهرست به خود اختصاص داده و گلکسی S6، گلکسی S6 Edge و گلکسی S7 به ترتیب در مقام‌های بعدی قرار دارند. گوشی Xiaomi Redmi Note 3 هم موفق شده خود را به جمع ۵ گوشی اول برساند. گوشی گلکسی S7 Edge سامسونگ به مقام ششم بسنده کرده و پس‌ازآن Meizu MX 5 قرار دارد. گوشی LG G3 هم در جایگاه هشتم ایستاده و گوشی‌های LeEco 1s و Meizu Metal به ترتیب در جایگاه‌های نهم و دهم هستند.

البته واضح است که این فهرست در مناطق مختلف جهان متفاوت خواهد بود. برای مثال در ایالات‌متحده شش ردیف از مجموع ۱۰ ردیف به سامسونگ رسید. در مقام اول این فهرست گلکسی نوت ۵ ایستاده و نسخه‌ی قبلی آن یعنی گلکسی نوت ۴ پشت سر آن است. گوشی نکسوس ساخت هواوی یعنی Nexus 6P به مقام سومی رسیده و Nexus 6 در جایگاه چهارم است. سامسونگ گلکسی S6 و گلکسی S7 به ترتیب به مقام‌های پنجم و ششم رسیده‌اند. دو گوشی بعدی هم گلکسی S6 Edge و گلکسی S7 Edge‌ هستند که پس از آن‌ها به ترتیب یکی از مدل‌های OnePlus و Nexus 5X‌ قرار دارد.

منبع: دیجیکالا مگ

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر