برندهای تکنولوژی تحلیل

مقایسه آیفون x با گلکسی نوت ۹

حالا که گلکسی نوت ۸ به بازار آمده بحث مقایسه آن با پرچمداران سایر برند ها بر سر زبان ها افتاده است ، ما هم امروز در مجله خبری zefa میخواهیم یه مقایسه کلی داشته باشیم از این دو غول دنیای تکنولوژی، در ویدیو زیر یک مقایسه کلی از این دو محصول وجود دارد .                                                                                        

مشخصا درست می گویید که مقایسه گلکسی نوت ۹ تازه نفس با آیفون X که پرچمدار ۲۰۱۷ اپل است کار صحیحی نیست وقتی طرفدار اپل هستید و تا آیفون های جدید کمتر از یک ماه دیگر فاصله داریم. حقیقت اما این است که به هر حال “آسیاب به نوبت” و مقایسه گلکسی نوت ۹ با آیفون های ۲۰۱۸ را هم خواهیم داشت اما در ابتدا، مقایسه گلکسی نوت ۹ با آیفون X!

به صورت کلی در خیلی از قسمت ها می توان گفت گلکسی نوت ۹ روی کاغذ و البته در واقعیت پیروز است اما در برخی موارد شدت کمتر و در برخی موارد کاملا قاطعانه است. شاید بنچمارک گلکسی نوت ۹ نسخه اسنپدراگون ۸۴۵ منتشر شود و این دستگاه پشت سر آیفون X و وان پلاس ۶ باشد اما به هر حال در بخش حافظه، عکاسی در شرایط نوری ضعیف، احتمالا عمر باتری، البته وجود قلم S Pen و تکمیل بودن پورت ها که سازگاری بیشتری با زندگی روزمره ما دارند، می تواند برتری های گلکسی نوت ۹ باشد.

آیفون X در مقابل هنوز پس از یک سال قوی تر از گلکسی نوت ۹ است، بهترین دستگاه برای بازی کردن بوده و Face ID و مزایایی قدرت گرفته از حسگر تشخیص عمق مانند Animoji و Memoji غیر قابل انکار است. همچنین پشتیبانی نرم افزاری اپل که حالا به ۵ سال ارتقا یافته یک موضوع کاملا رویایی برای طرفداران سامسونگ (و به صورت کلی اندروید) است که در خواب شب هم به آن نمی رسند!

نظر شما چیست؟ بین این دو موبایل ۱۰۰۰ دلاری کدام یک را انتخاب نی کنید؟ گلکسی نوت ۹ یا آیفون X؟

درباره نویسنده

Avatar

amin

ارسال نظر