برندهای تکنولوژی

این باطری غول آسا می تواند آیفون شما را تا ۴۰ روز بعد از نبود برق نیز شارژ کند

 

این باطری غول آسا می تواند آیفون شما را تا 40 روز بعد از نبود برق نیز شارژ کند

 

باطری آیفون 1

این PowerHouse محدود به شارژ کردن تلفن هوشمند نیست و دارای ۴ پورت USB در جلو دستگاه است . همچنین یک خروجی برق DC 12 ولت برای تامین انرژی گجت های ماشین شما طراحی شده است و همچنین   یک پریز سه شاخه استاندارد نیز تعبیه شده که می توانید برای تامین برق وسایل مختلف از آن استفاده کنید . این PowerHouse می تواند لپ تاپ شما را تا ۱۵ بار شارژ کند و یا یک یخچال فریزر کوچک را تا ۷ ساعت روشن نگه دارد .

باطری آیفون 2

زمانی که انرژی برق ذخیره شده این  PowerHouse پایان یافت شارژ کامل آن چیزی حدود ۱۰ ساعت به طول می انجامد و به جای نشان دادن نقطه برای اعلام شارژ , شارژ باقی مانده را با تخمین نشان می دهد . صفحه نمایش Lcd این PowerHouse  میزان تقریبا دقیقی از شارژ باقی مانده را نشان می دهد .

باطری آیفون 3
قیمت جهانی ۵۰۰ دلاری این محصول هم قیمت یک ژنراتور گازی پایین رده است . کمپانی Anker وعده داده است که برای این محصول شارژر خورشیدی نیز عرضه کند که با شارژ خورشیدی شارژ کامل  این PowerHouse حدود ۱۶ ساعت به طول می انجامد . این محصول برای افرادی که دائم در حال سفر هستند و دسترسی به برق ندارند و یا در زمان قطعی بلند مدت برق بسیار مناسب است .

باطری آیفون 4

 منبع : آسارایان

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر