فناوری اطلاعات و IT

package.studio مارکتی برای فروش پکیج های نرم افزاری

package.studio

package.studio یک مارکت آنلاین پیکج های نرم افزاری است. با استفاده از پکیج استودیو می توانید نرم افزار های خود را خیلی ساده و راحت، درست همانند نرم افزار های اپن سورس، به صورت آنلاین به فروش بگذارید. برای آشنایی بیشتر با این مارکت، با سکان آکادمی همراه باشید.

یکی از ویژگی هایی که کار با package.studio را آسان کرده، آن است که این بازار آنلاین با کنترل نسخه (Version Control) و مدیریت بسته (Package Manager) مشتری هماهنگ می شود تا به این صورت هم خریدار و هم فروشنده امکان خلق یک نرم افزار قابل نگهداری را داشته باشند. package.studio قابلیت های دیگری را هم در اختیار کاربر قرار می دهد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– ایمپورت کردن پکیج ها از ریپازیتوری دلخواه: می توانید به package.studio اجازه ی دسترسی به ریپازیتوری (یا مخزنی) را داده و برایش مشخص کنید که کدام پکیج ها استخراج شوند. package.studio قابلیت یک پارچه سازی با GitHub، BitBucket و GitLab را دارا است.

– سازگاری با مدیریت بسته ها: نصب پکیج ها بسیار ساده و راحت، و به روز نگه داشتن آن ها فوق العاده آسان است. package.studio سرویس های مدیریت پکیج هایی همچون کامپوزر برای زبان پی اچ پی، ان پی ام برای زبان جاوا اسکریپت و … را ارائه می دهد.

– سامانه لایسنسینگ (مجوز) و سابسکریپشن (اشتراک) قدرتمند: package.studio با که مبتنی بر سرویس پرداخت آنلاین Stripe است، خرید و فروش نرم افزار را بسیار آسان کرده است که قابلیت های پرداخت بر اساس اشتراک مدت دار، دوره آزمایشی، لایسنس خصوصی، محدودیت پکیج و نسخه و بسیاری ویژگی های دیگر را دارا است.

منبع : اکادمی سکان

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر