اخبار بازی ها

انتشار اطلاعات جدید از دنیا و شخصیت‌های Lost Sphear

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix)، اطلاعات و تصاویر جدیدی از دنیا، شخصیت‌ها و سیستم‌های عنوان Lost Sphear، منتشر کرده است.

در ادامه می‌توانید اطلاعات منتشر شده از این عنوان را مطالعه کنید.

  • دنیا

امپراطوری Jigan

بزرگترین کشور دنیا، که سرزمین‌های آن نیمی از جهان را تشکیل می‌دهند. در حالی که این کشور ملیتی نظامی داشته و فرهنگی ماشینی را اتخاذ کرده است، به هیچ عنوان کشوری نیست که در آن امور نظامی از بالاترین درجه اهمیت برخوردار باشند، و دولت آن در تلاش بوده تا زندگی مردمش را بهبود ببخشد.

-شهر Watt، پایتخت امپراطوری Jigan، به سه بخش مختلف تقسیم شده است.

-ورودی تحسین بر‌انگیز قصر سلطنتی. قصر به صورت سخت‌گیرانه‌ای توسط نگهبانان پادگان، محافظت می‌شود.

-یک کشتی هوایی غول‌پیکر، در پایگاه ارتش امپراطوری.

  • شخصیت‌ها

Zemlord – سن: ۴۰ سال

نخست وزیر امپراطوری Jigan، کسی که شخص امپراطور به او اعتماد کامل دارد. وی در مورد اعمال خود و دیگران بسیار سخت‌گیر بوده، و (این موضوع باعث شده تا) افراد بسیار زیادی از او بترسند، هرچند ارتش امپراطوری و مردم کاملا از او حمایت می‌کنند. به نحوی که حتی می‌توان گفت که او رهبر واقعی امپراطوری است.

به نظر Zemlord، اولویت باید با مردم و بهبود زندگی‌ آن‌ها باشد، و اگر بحرانی امپراطوری را در بر بگیرد، او از هر راهی برای نجات کشورش استفاده خواهد کرد.

در حالی که او وجودیت Kanata را یک نوع امید به حساب می‌آورد، وی با دیدن Kanata به بی‌قدرتی خود پی می‌برد.

Galdra

  • سن: ۲۹ سال
  • سلاح: کاتانا

رهبر شوالیه‌های امپراطوری، که وظیفه‌اش محافظت از شخص امپراطور است. یک شوالیه معروف در امپراطوری، که توانایی‌های شمشیرزنیش را از پدر خود به ارث برده، و می‌گویند که در این زمینه حتی بهترین‌های ارتش امپراطوری نیز در مقابل او کم می‌آورند. وی شخص بسیار خاصی بوده که نه تنها از دانش بالایی برخوردار است، بلکه توانایی‌های رهبری تضمین‌ شده‌ای نیز دارد.

به عنوان دست راست نخست وزیر امپراطوری، Zemlord، او مشغول تحقیق و بررسی پدیده «گم‌شدن» بوده، که در جای جای دنیا در حال رخ دادن است. زمانی که Kanata شهر Eru را بازگرداند، Galdra آنجا بود، و به همین دلیل از Kanata خواست تا با امپراطوری همکاری کند.

-در کنار ضربات بسیار قوی کاتانایش، Galdra همچنین می‌تواند از مهارت‌های حمایتی بر روی خود و همراهانش استفاده نماید.

  • Vulcosuits

Ecteat

یک Vulcosuit که از زمان‌های قدیم در امپراطوری وجود داشته، و نسل به نسل توسط رهبران شوالیه‌های امپراطوری، استفاده شده است.

نه تنها این Vulcosuit توسط رهبر شوالیه‌های امپراطوری تحسین شده، بلکه قابلیت‌های فرماندهی ویژه‌اش، به آن اجازه دسترسی به شبکه مخصوصی از اطلاعات بدست آمده توسط امپراطوری را، فراهم می‌آورد. هرچند ارزش واقعی این Vulcosuit به توانایی‌های مبارزاتی آن است، زیرا می‌تواند بدون هیچ نقصی تمام حرکات Galdra، یک استاد استفاده از کاتانا را، تقلید کند.

-مهارت Paradigm Drive: Godspeed

با استفاده از این مهارت، به صورت مداوم از مهارت‌های مختلف استفاده نموده، و با سرعت بسیار بالای خود، به دشمن اجازه ندهید تا به شما حمله کند. این مهارت یک Paradigm Drive بسیار قدرتمند بوده، که به شما اجازه داده تا در مدت زمان مشخصی، چندین مهارت مختلف را پشت سر هم اجرا کنید.

  • بدست آوردن خاطرات

برای بازگرداندن مردم «گمشده» یا بازسازی اشیا، به «خاطرات»، که می‌توان گفت قلب وجودیت را تشکیل می‌دهند، نیاز است. با صحبت کردن با افرادی که از مکان‌ها یا اشخاص «گمشده» آگاه هستند، یا خواندن کتاب‌های که به اشیا «گم‌شده» اشاره دارند، شما می‌توانید مسیر «خاطرات» آن‌ها را پیدا کنید. به لطف «قدرت خاطرات»، Kanata می‌تواند به «خاطرات» شکل ببخشد.

همچنین، شما می‌توانید با مبارزه با هیولاهای موجود در هر منطقه، «خاطرات» آن‌ها را بدست آورید. شما ممکن است در طول سفر خود، با «خاطرات» شکل پیدا کرده بسیاری روبرو شوید.

با استفاده از خاطرات با ارزشی که از روش‌های بالا بدست آمده‌اند، Kanata و همراهانش اشیا و افراد «گمشده» را باز می‌گردانند.

-با صحبت کردن با افرادی که از اشیا و افراد «گمشده» خبر دارند، به «خاطرات» شکل بخشیده و آن‌ها را بدست آورید.

-شما می‌توانید با مبارزه با هیولاها، خاطرات آنان را مال خود کنید.

پدیده «گمشدن» که در سراسر دنیا در حال رخ دادن بوده، زندگی روزمره مردم را تحت تاثیر قرار داده است. افرادی که عزیزانشان را از دست داده‌اند، افرادی که خانه خود را از دست داده‌اند… Kanata در سفر خود با افراد ناامید بسیاری روبرو خواهد شد. به سرعت «خاطرات» مختلفی بدست آورده، و ناامیدی آن‌ها را به امید تبدیل کنید.

-این پسر بخاطر «گمشدن» مادرش ناامید شده است. با گوش دادن به خطرات وی با مادرش قبل از «گمشدن» او، شما می‌توانید آن «خاطره» را بدست آورده، و او را از «گمشدگی» نجات دهید.

-حتی بخش‌های از سیاه‌چال‌ها نیز گمشده‌اند. خاطرات آن را بدست آورده تا به راه خود ادامه دهید.

  • دست‌ساخته‌ها

همانند شهر Kanata، دست‌ساخته‌های مهم و حیاتی بسیاری «گم‌‌» شده‌اند. این نوع دسته‌ساخته‌های «گم‌شده»، در جای جای نقشه وجود داشته، و با بازگردان «خاطرات» آن‌ها یا دوباره‌سازیشان، شما می‌توانید دامنه ماجراجویی خود را گسترش دهید. علاوه بر این، قدرت تعدادی از این دست‌ساخته‌ها، مزایای متعددی به ماجراجویی بازیکنان اضافه خواهند کرد.

-به لطف پدیده «گم‌شدن»، دست‌ساخته‌های مهمی برای رفت و آمد و ارتباط برقرار کردن، در جای جای دنیا از بین رفته‌اند.

-Kanata می‌تواند با بازگرداندن فانوس‌های بزرگ، نقشه کوچکی از هر منطقه را بدست آورد.

دست‌ساخته‌های که بازی را تغییر می‌دهند

دسته‌ساخته‌های مختلف می‌توانند اثرات متفاوتی بر روی بازی و ماجراجویی شما داشته باشند.

-با ساخت این فانوس از میزان انرژی دشمنان در نبرد آگاه شوید.

-«دروازه منطقه» احتمال زدن ضربات قدرتمند را افزایش می‌دهند.

حتی اگر یک دست‌ساخته را بازگردانده‌اید، باز هم توانایی ساخت و بازگرداندن دیگر دست‌ساخته‌ها را خواهید داشت.

نسخه غربی عنوان Lost Sphear، قرار است در تاریخ ۲۳ ژانویه ۲۰۱۸ (سوم بهمن ماه)، به صورت دیجیتالی در مناطق آمریکای شمالی و اورپا، بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی (به واسط شبکه استیم)، منتشر شود. نسخه ژاپنی این عنوان نیز ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر)، برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

منبع:گیم فا

درباره نویسنده

Avatar

رضا گشتاسبی

ارسال نظر