پست آموزشی

نحوه اولویت بندی آپدیت برنامه ها در IOS 10

 
نحوه اولویت بندی آپدیت برنامه ها در ios 10
 احتمالا برای شما پیش آمده است که به طور همزمان تعداد زیادی آپدیت برنامه ها را دانلود کرده اید اگر در حین دانلود آپدیت نرم افزارها متوجه شوید که باید از یکی از برنامه ها استفاده نمایید چه کاری را باید انجام دهید ؟ ios 10 با یک ویژگی جدیدی عرضه شده است که شما می توانید دانلود نرم افزار ها را اولویت بندی کنید و نرم افزاری را که نیاز به استفاده از آن را دارید به اول صف دانلود منتقل کنید تا بتوانید در اسرع وقت از آن برنامه استفاده نمایید .

اگر تنظیمات دستگاه  iosخود را به صورت آپدیت اتوماتیک قرار داده باشید به احتمال زیاد با حجم عظیمی از برنامه ها برای آپدیت مواجه نمی شوید اما با این حال گهگاهی این اتفاق خواهد افتاد . شاید شما نسخه ios خود را به روز رسانی کرده باشید و با تعداد زیادی از برنامه ها برای آپدیت مواجه شوید .
این ویژگی نیازمند یک آیفون و یا آیپد با فناوری ۳D touch است . اگر شما با آپدیت چندین برنامه به صورت همزمان مواجه شدید و نیازمند استفاده از یکی از برنامه های در صف دانلود هستید بر روی آیکون برنامه مورد نظر ضربه محکمی وارد نمایید تا تا منوی context برنامه نمایان شود .

نحوه اولویت بندی آپدیت برنامه ها در ios 10 1

در منوی context بر روی اخرین گزینه یعنی Prioritize Download که به معنای اولویت بندی دانلود است ضربه بزنید .

نحوه اولویت بندی آپدیت برنامه ها در ios 10 1

با انجام این کار برنامه مورد نظر به اولین برنامه در صف دانلود و نصب نقل مکان می کند و در کنار برنامه هایی که پروسه دانلود آن ها آغاز شده است قرار می گیرد .

نحوه اولویت بندی آپدیت برنامه ها در ios 10 2
این ویژگی جدید یک ویژگی بسیار کاربردی است که در ios 10  که به تازگی عرضه شده است گنجانده شده است.

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر