دنیای لوازم الکترونیک

سامسونگ Galaxy On8 را به‌زودی معرفی می‌کند

galaxyon5

galaxyon5

این طور که به نظر می‌رسد، گوشی خفن بعدی سامسونگ، قرار است Galaxy On8 باشد. این شرکت کره‌ای چند وقت پیش مدلی بروزرسانی شده از Galaxy On7 را عرضه کرده بود و در حال حاضر، قصد عرضه‌ی مدل بعدی از این سری گوشی‌ها را دارد. با این حال، سری گوشی‌های Galaxy On خارج از آسیا وارد بازار نمی‌شوند.

سامسونگ ظاهرا می‌خواهد تا چند روز دیگر، از Galaxy On8 در هندوستان رونمایی کند. یکی از فروشگاه‌های بزرگ هندوستان، تبلیغ رونمایی این گوشی را منتشر کرده است و توانسته‌ایم برخی از مشخصات آن را ببینیم. این تیزر تبلیغاتی، حرفی از اسم گوشی نمی‌زند، اما می‌گوید که در روز دوم اکتبر، یعنی تا یک هفته‌ی دیگر، گوشی بعدی سری Galaxy On رونمایی خواهد شد.

GalaxyOn8

در این تیزر هم‌چنین آمده است که گوشی Galaxy On8 قرار است یک صفحه نمایش Super AMOLED با وضوح تصویر Full HD داشته باشد. هم‌چنین می‌توانیم در تصویر ببینیم که این گوشی یک قاب فلزی دارد.

از مشخصات سخت‌افزاری گوشی چیزی نمی‌دانیم، اما انتظار داریم تا سامسونگ برای این گوشی، قیمتی رقابتی را در نظر بگیرد؛ چون گوشی‌های هوشمند ارزان‌قیمت در کشورهای آسیایی کم پیدا نمی‌شوند.

منبع:دیجیکالا

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر