دنیای لوازم الکترونیک

آپدیت اندروید ۷ برای گلکسی اس ۷ بهبود در قابلیت‌‌های Always on و Grace UX را خواهد داشت

samsung galaxy s7 edge

سامسونگ در حال آزمایش اندروید ۷ نوقا برای گلکسی S7 است و رابط کاربری گلکسی نوت ۷ بخشی از این بروزرسانی است.

گزارش شده که سامسونگ در تلاش برای ارائه‌ی اندروید ۷ برای Galaxy S7 است تا علاوه بر امکانات و بهینه‌سازی‌های ارائه شده در اندروید ۷، رابط کاربری جدید این شرکت که تحت عنوان Grace UX در گلکسی نوت ۷ بکار گرفته شده به گلکسی اس ۷ نیز اضافه شود. هر دو گوشی گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج به نسخه‌ی جدید از رابط کاربری سامسونگ ارتقاء خواهند یافت. به این ترتیب Grace UX بطور کامل جایگزین TouchWiz سابق خواهد شد و انتظار می‌رود دیگر پس از این از نام تاچ‌ویز در رابط‌های کاربری سامسونگ استفاده نشود.

در این بسته‌ی بروز رسانی، قابلیت نمایشگر-همیشه-روشن یا Always on نیز بهبود خواهد یافت تا کاربران پرچمداران سری S سامسونگ از قابلیت‌های مشابه گلکسی نوت بهره مند شوند.

هنوز مشخص نیست که بسته‌ی بروز رسانی اندروید ۷ چه زمانی برای گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج ارائه خواهد شد اما می‌دانیم که سامسونگ در حال انجام آزمایش‌های نهایی بر روی این بسته‌ی بروز رسانی است و انتظار می‌رود طی هفته‌های آینده، ارائه‌ی این بروز رسانی شروع شود.

منبع : زومیت

درباره نویسنده

علی محمدی تبار

علی محمدی تبار

سلام
دانشجوی مهندسی مکانیک هستم. خوشحالم که میتونم تو زمینه های تکنولوژی و خودرو اطلاع رسانی کنم. امیدوارم مطالب برای شما مفید واقع شود.
مشتاق نظرات شما... .

ارسال نظر