اخبار فیلم و سریال

چرا اما واتسون پیشنهاد حضور در La La Land را رد کرد؟

watson

watson

در روزهای اولیه شکل‌گیری ایده فیلم La La Land، زوج عاشقانه کاملا متفاوتی برای تجربه مشکلات زندگی مدرن در هالیوود و عبور از آن مشکلات با قدرت موسیقی، در نظر گرفته شده‌بود. می‌دانیم که مایلز تلر (Miles Teller) در ابتدا قرار بود نقشی را داشته باشد که نهایتاً به رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) رسید. همچنین فراموش نکنیم که اما واتسون (Emma Watson) قرار بود در ابتدا نقشی را داشته باشد که اما استون (Emma Stone) روح خود را در آن دمید. حال نیز قصد داریم سلسله اتفاقاتی را بررسی کنیم که منجر به این تغییر بازیگران در مسیر تولید فیلم شده‌است.

The Hollywood Reporter با باز کردن دوباره این موضوع پس از مدت‌ها، قصد یادآوری این موضوع را دارد که واتسون در ابتدا، قرار بود یکی از ارکان زوج عاشقانه La La Land باشد، ولی در نهایت او حضور در این پروژه را رد کرد. قبل از اینکه بخواهید بگویید که بازیگر شناخته شده دنیای فیلم‌های هری پاتر دیوانه است، بهتر است بدانید که او دلیلی کاملا منطقی برای این تصمیم داشت، چرا که قبل از این پروژه، او درگیر حضور در موزیکالی دیگر بوده‌است. درست است، او تصمیم گرفت که به جای آواز خواندن در دنیای مدرن هالیوود، استعداد خوانندگی خود را در قلمرو افسانه‌ای قدیمی‌تر فیلم Beauty And The Beast «دیو و دلبر» نشان دهد. آیا هنوز هم فکر می‌کنید که تصمیم او اشتباه بوده است؟

ded2d8c2670ec1a626c643d2db5d58a7caff424c-300x1502x

قطعا نه. برای واتسون که تجربه حضور در دنیای جادویی و عجیب را دارد و آشنا با اجرای جادو و افسون است، حضور در نقشی که نیاز به جادویی قوی برای شکستن طلسمی تاریک را دارد، کاملا منطقی است و با عقل جور درمی‌آید. البته این بدین معنی نیست که واتسون و استون نمی‌توانند نقش‌های خود را به راحتی عوض کنند. در حقیقت استون خود می‌توانست شخصیت Belle را به زیبایی بازی کند. در واقع تنها یک فاکتور مهم در این موضوع وجود دارد که باعث می‌شود ترکیب حاصل بهترین حالت ممکن باشد و آن رایان گاسلینگ است.

زوج واتسون و تلر ترکیبی کاملا آزمایشی است. به احتمال زیاد این دو بازیگر هم می‌توانستند عملکردی عالی در این فیلم داشته‌باشند ولی زوج هنری گاسلینگ و استون تجربه بیشتری در این زمینه دارند و به طور قطع می‌توانند نمایش بهتری از خود به نمایش بگذارند. بعد از بازی در نقش زوج عاشق در فیلم‌هایی مانند Crazy Stupid Love «احمقانه، دیوانه‌وار، عشق» و Gangster Squad «جوخه گانگستر»، این دو بازیگر ترکیبی هستند که مخاطب با دیدن آنها خیلی سریع درگیر داستان می‌شود و با آنها ارتباط برقرار می‌کند. به این موضوع نیز اشاره کنیم که خود فیلم La La Land ریسک بالایی دارد، پس اضافه کردن زوجی که قبلا در هیچ کاری با یکدیگر همکاری نداشته‌اند می‌توانست اثرات زیان باری حداقل از نظر اقتصادی بر روی فیلم داشته‌باشد.

انتخاب بازیگر خود به تنهایی هنر است و می‌تواند سرنوشت یک فیلم را دگرگون کند. این موضوع نیز همیشه جالب است که با بررسی سناریوهای «چه می‌شد اگر» و «می‌توانست باشد» ببینیم در صورت تغییر بازیگر چه اتفاقی برای فیلم می‌افتد. حضور اما واتسون در La La Land برای همیشه به تاریخ پیوسته است و در کنار احتمال حضور وال کیلمر (Val Kilmer) و ویل اسمیت (Will Smith) در فیلم The Matrix قرار دارد. همچنین حضور تام کروز (Tom Cruise) در نقش تونی استارک اتفاقی است که در دنیای موازی با این دنیا افتاده است. در هر حال در این دنیا، اما استون و رایان گاسلینگ بازیگرانی هستند که قرار است با فیلم درام و احساسی La La Land قلب‌ها را بشکنند.

La La Land در تاریخ ۱۲ آذر امسال، ماجراجویی خود را در پرده سینما آغاز خواهد کرد.

منبع: CinemaBlend-سنما گیمفا

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر