فناوری اطلاعات و IT

ایکس‌باکس وان با طرح لامبورگینی رونمایی شد

main-xboxone-s-1

 

مایکروسافت به مناسبت عرضه‌ی بازی Forza Horizon 3 چند مدل مختلف از کنسول ایکس‌باکس وان اسلیم را معرفی کرد. چند روز پیش بود که سه مدل از این کنسول با طرح یکی از خودروهای Audi رونمایی شد و امروز هم مدل جدیدی از این کنسول که با الگوبرداری از لامبورگینی  Centenario معرفی شد. این مدل از کنسول Xbox One S‌ توسط مایکروسافت استرالیا ساخته شده به افرادی جایزه داده می‌شود که بازی Forza Horizon 3 را بین ۲۷ سپتامر تا ۲ اکتبر خریداری کنند.

ایکس‌باکس وان اسلیم با طرح لامبورگینی  Centenario معرفی شد.

مایکروسافت درباره‌ این کنسول گفته:” ما با الگوبرداری از اتومبیل ۲ میلیون دلاریLamborghini Centenario یک ایکس‌باکس وان اسلیم ساختیم. اتومبیلی که روی جلد بازی Forza Horizon 3 هم دیده می‌شود. ظاهر این کنسول و ظاهر دسته‌ی آن با الگوبرداری از این خودرو ساخته شده‌اند و حتی صدای این اتومبیل هم در زمان روشن و خاموش کردن کنسول شنیده می‌شود.”

اگر می‌خواهید شانس خود را برای برنده شدن این مدل از ایکس‌باکس وان امتحان کنید، می‌توانید بازی Forza Horizon 3 را بخرید و عکسی از آن تهیه کنید و آن را برای صفحه‌ی فیسبوک MicrosoftStoreSydney ارسال کنید.

در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از مدل جدید کنسول ایکس‌باکس وان اسلیم را مشاهده کنید:

xbox-one-s-lambo-1
xbox-one-s-lambo-2
xbox-one-s-lambo-3
xbox-one-s-lambo-4
xbox-one-s-lambo-5
xbox-one-s-lambo-6
xbox-one-s-lambo-7
xbox-one-s-lambo-8

 

 

منبع:دیجیکالا

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر