اخبار بازی ها

جزییات جدیدی از عنوان تازه معرفی شده Fist of the North Star

Hokuto-ga-Gotoku-Fami

Hokuto-ga-Gotoku-Fami

آخرین شماره از مجله هفتگی فامیتسو، جزییات جدیدی از Hokuto ga Gotoku، عنوان تازه معرفی شده‌ براساس مجموعه Fist of the North Star، منتشر کرده است. این بازی که توسط استدیوی Yakuza ساخته می‌شود، قرار است سال آینده به صورت انحصاری بر روی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد.

در ادامه می‌توانید اطلاعات قرار گرفته در این مجله را مطالعه کنید.

زمینه داستانی

 • Eden، شهر معجزات – به لطف شهر غول‌آسا و گنبد مانند Sphere City، که یادگاری از دنیای قدیم بوده و در کنار شهر Eden قرار داشته، Eden منبع ناتمامی از آب و الکتریسته دارد. نه تنها Eden، از پول رایج برخوردار بوده، بلکه منطقه سرگرمی‌های آن، به لطف چراغ‌های نئونیش همیشه می‌درخشد.

شخصیت‌های بازگشته از مانگا و انیمه

 • Shin (صداپیشه: Kazuhiro Nakaya. پیش از این ایشان صداپیشگی شخصیت Akira Nishikiyama، در مجموعه عناوین Yakuza را برعهده داشته‌اند) – وی وارث سبک رزمی Nanto Koshu Ken بوده، و همان شخصی است که Yuria را از Kenshiro دزدیده، و با استفاده از مهارت رزمی خود، هفت زخم معروف Kenshiro را بر روی سینه‌اش ایجاد کرده است.
 • Yuria (صداپیشه: Aya Hisakawa. ایشان در مجموعه عناوین Yakuza صداپیشگی شخصیت Tayu Yoshino، و در عنوان Binary Domain صداپیشگی Faye Lee، را انجام داده‌اند) – نامزد Kenshiro.

شخصیت‌های کاملا جدید در این عنوان

 • Jagre (صداپیشه: Kenta Miyake. صداپیشه شخصیت Yuya در سری Yakuza) – مردی با قدرتی بی‌اندازه که Kenshiro را یک هیولا می‌داند. وی Kenshiro را در سیاه‌چال‌های شهر Eden زندانی می‌کند.
 • Kisana (صداپیشه: Miyuki Sawashiro. کسی که صداپیشگی بانوی کور در عنوان Yakuza 0 را بر عهده داشت) – دختر بنیان‌گذار شهر Eden. او به سخنان مردم گوش داده، و براساس آنان سیاست‌های خود را طراحی و اجرا می‌کند. تعدادی از مردم او را یک «قدیس» می‌دانند.
 • پادشاه شیطانی (صداپیشه: نامشخص) – شخصی مرموز که از سبک رزمی Kenpo استفاده می‌کند. وی ارتشی به نام «ارتش پادشاه شیطانی» جمع‌آوری نموده، و دائما به سوی Eden حمله‌ور می‌شود.

جزییاتی از مصاحبه با سازندگان

 • آقای دایسوکه ساتو (Daisuke Sato)، تهیه کننده این عنوان: «من دوست داشتم یک عنوان از سری Fist of the North Star بسازم، که کاملا منحصر به فرد و مخصوص استدیوی Yakuza باشد. وقتی این موضوع را در نظر می‌گرفتم که چه چیزی می‌تواند بهتر از هر چیز دیگری حس این همکاری را نشان دهد، به این نتیجه رسیدم که ایده خوبی است تا صداپیشگان سری Yakuza، در عنوان Fist of the North Star استفاده کنیم. صدای‌ تاکویا کورودا (Takuya Kuroda)، بسیار مناسب شخصیت Kenshiro است.»
 • آقای تتسو هارا (Tetsuo Hara) خالق اصلی مجموعه Fist of the North Star: «در ادامه صحبت‌های آقای ساتو، به نظرم صدای Kenshiro مناسب شخصی بوده که از بدنی خوب و آماده برخوردار باشد. شنوندگان متوجه این موضوع می‌شوند، که صداپیشه Kenshiro، از ساختار بدنیی مشابه با این شخصیت برخوردار است. صدای آقای کورودا به صورت طبیعی بسیار قدرتمند بوده، و بسیار خوب است که صدای او شباهت‌هایی به صداپیشه اصلی Kenshiro، یعنی آقای یوساکو ماتسودا (Yusaku Matsuda) نیز، دارد. من فکر می‌کردم (ملاقات با آقای کورودا) کار سرنوشت بوده، یا آنکه با ایده‌آل‌ترین Kenshiro، روبرو شده‌ام.»
 • صداپیشه Kenshiro، آقای تاکویا کورودا: «Fist of the North Star یک مجموعه بسیار شناخته شده است، پس من به هیچ عنوان قصد ندارم تصویر کلی عموم از شخصیت Kenshiro را خراب کنم. هرچند، دست کم می‌خواهم به ایده اصلی خالق این مجموعه (آقای تتسو هارا) وفادار بوده، و شخصیت Kenshiro را دقیقا آن گونه که ایشان می‌خواهند اجرا کنم.»
 • تتسو هارا: «در مورد بازی، من دوست داشتم این عنوان از جهان‌بینی سری Yakuza پیروی کند. سال آینده مجموعه Fist of the North Star، به ۳۵ سالگی خود خواهد رسید. اگر ما انرژی و فلسفه‌های جدید را از پایه برای این بازی نساخته و در آن قرار ندهیم، مردم با آن ارتباط برقرار نکرده و از بازی خوششان نخواهد آمد.»
 • دایسوکه ساتو: «شما می‌توانید این عنوان را ترکیبی از جهان‌بینی‌های دو مجموعه Yakuza و Fist of the North Star، در نظر بگیرید.»
 • تتسو هارا: «اگر بر روی تلویزیون، در صحنه‌ها و تصاویری که ما برای این عنوان ساخته‌ایم، مشخص شود که ما این کار را از سر عشق و علاقه خود برای سری Fist of the North Star انجام داده‌ایم، و مردم بتوانند این عشق و علاقه را ببینند، تنها همین این موضوع برای خوشنودی من کافی خواهد بود.»

همانطور که پیش‌تر ذکر شد، عنوان Hokuto ga Gotoku، قرار است سال ۲۰۱۸ در کشور ژاپن، به صورت انحصاری بر روی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. با وجود اینکه شرکت سگا تا این لحظه عرضه این عنوان در مناطق غربی را تایید نکرده است، علاقمندان می‌توانند با شرکت در نظرسنجی ایجاد شده توسط این شرکت، اشتیاق خود را برای تجربه نسخه غربی این عنوان نشان دهند.

منبع:گیم فا

درباره نویسنده

Avatar

رضا گشتاسبی

ارسال نظر