اخبار بازی ها

DICE : فکر ساخت BAD COMPANY 3 همیشه در ذهن‌ ما است

battlefield bad company 3

به نظر می‌رسد عنوان Battlefield 1 بازگشت باشکوهی به روزهای اوج سری Battlefield باشد اما افرادی هستند که عطش زیادی برای نسخه‌ی جدیدی از Battlefield Bad Company دارند و اوج واقعی این سری را در نسخه های گذشته‌ی Bad Company می‌دانند.

به نقل از Gamingbolt ، آقای “لارس گوستاوسون” (Lars Gustavsson) از استدیو‌ی DICE در مصاحبه‌ای با Resero ، از اینکه استدیو‌ی DICE همیشه به Bad Company 3 فکر می‌کند خبر داد.

او گفت: ” سوال Bad Company و اینکه آیا این سری برخواهد گشت همیشه در ذهن ما است. من معتقدم Battlefield 1 کاری حاصل از شور و علاقه است و ما به شدت به همه‌ی نسخه‌های Battlefield که ساخته‌ایم افتخار می‌‌‌کنیم. Battlefield 4 و نحوه‌ای که ما جنگهای مدرن را ارائه دادیم، برای من به عنوان یک بازیساز رویایی است که به واقعیت پیوسته است.”

او ادامه داد: ” ولی بازگشت به Battlefield 1 و جنگ جهانی اول ، کاری حاصل از علاقه بود که ما آن را به نحو‌ه‌ای متفاوت نمایش دهیم. اما سوال اینکه آیا ما Bad Company 3 را خواهیم ساخت همیشه در ذهن ما است. ولی چه کسی می‌داند؟ شاید در آینده انجامش دهیم. این چیزی است که ما دلمان برایش تنگ شده است. بنابراین شاید روزی سراغش رفتیم.”

با اینکه این خبر امیدی در دل طرفداران Bad Company به وجود می‌آورد اما به نظر نمی‌آید که در آینده‌ای نزدیک شاهد Bad Company 3 باشیم.

عنوان Battlefield 1 در تاریخ ۲۱ اکتبر (۳۰ مهر) برای Xbox One ، PS4 و PC منتشر خواهد شد.

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر