فیلم و مستند

دانلود مستند گلدمن ساکس، اربابان جهان

دانلود مستند گلدمن ساکس، اربابان جهان

دانلود مستند گلدمن ساکس، اربابان جهان

نفوذ صهیونیست ها در اقتصاد و سیاست ایالات متحده آمریکا

قسمت اول و دوم

در ایالات متحده یک طبقه ثروتمند با داشتن نقشی مسلط در اقتصاد و دولت وجود دارد که خاستگاه آن در شرکت ها و بانک های بزرگی نظیر گلدمن ساکس است. این طبقه نه تنها در حوزه اقتصاد بلکه در شکل دهی به وضعیت سیاسی آمریکا نقش عمده ای ایفا می کند؛ از بین بردن ارزش پول و تزریق پول بدون پشتوانه از ایده های این گروه به شمار می رود. نکته حائز اهمیت اینکه صهیونیست ها اکثریت اعضای این طبقه کوچک اما صاحب قدرت را تشکیل می دهند. مجموعه مستند «گلدمن ساکس، اربابان جهان» به روند شکل گیری این طبقه و نیز راه های نفوذ آنها در سیاست و اقتصاد آمریکا می پردازد. در اولین قسمت می بینیم که چگونه گلدمن ساکس در روند تحقیقات پلیس اخلال ایجاد می کند؛ همچنین برخی اصحاب جراید و کارشناسان اقتصادی و فرهنگی، از نقش طبقه مذکور در بازی های سیاسی و اجتماعی آنها سخن می گویند. در ایالات متحده یک طبقه ثروتمند با داشتن نقشی مسلط در اقتصاد و دولت وجود دارد که خاستگاه آن در شرکت ها و بانک های بزرگی نظیر گلدمن ساکس است. این طبقه نه تنها در حوزه اقتصاد بلکه در شکل دهی به وضعیت سیاسی آمریکا نقش عمده ای ایفا می کند؛ از بین بردن ارزش پول و تزریق پول بدون پشتوانه از ایده های این گروه به شمار می رود. نکته حائز اهمیت اینکه صهیونیست ها اکثریت اعضای این طبقه کوچک اما صاحب قدرت را تشکیل می دهند. مجموعه مستند «گلدمن ساکس، اربابان جهان» به روند شکل گیری این طبقه و نیز راه های نفوذ آنها در سیاست و اقتصاد آمریکا می پردازد


دانلود فیلم با کیفیت بالا قسمت اول
بخش اول        بخش دوم        بخش سوم    بخش چهارم
                  
۲۹٫۲۹ مگابایت    ۲۹٫۲۹ مگابایت      ۲۹٫۲۹ مگابایت    ۲۱٫۸۷ مگابایت
دانلود فیلم با کیفیت بالا قسمت دوم
بخش اول           بخش دوم          بخش سوم         بخش چهارم
                       
۲۹٫۲۹ مگابایت     ۲۹٫۲۹ مگابایت     ۲۹٫۲۹ مگابایت      ۲۱٫۸۷ مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر